Jste zde

Aktuálně • 15.5. - 31.6. otevřené veřejné lekce s rezervací (OLR) • Živá jóga

Milí jógoví přátelé,

skoro na den přesně po dvou měsících nouzového stavu a omezeného pohybu, se jupíej konečně máme možnost setkat tváří v tvář - ovšem stále v intencích s nařízením vlády, tedy v omezeném počtu, v dostatečném rozestupu, bez použití šatny, za zvýšených hygienických opatření, zato během lekce bez roušek. 

Od 15.5. do 30.6.  budou probíhat ve studiu veřejné lekce ŽIVÉ JÓGY a soukromé lekce. Veřejné lekce jsou s nutností rezervace (OLR), vzhledem k omezenému počtu lidí na lekci. Pokud si rezervujete místo a následně zjistíte, že nemůžete přijít, toto mi prosím napište nejpozději 24 hodin před lekcí (tel. 602 10 22 33) a já vás odhlásím. Pokud se včas neodhlásíte, lekci je třeba následně uhradit. 

CENA: jednotlivá lekce 60 min/110 Kč, 90 min/120 Kč v hotovosti. 

Vyberte si kteroukoliv lekci v rozvrhu dle času a dne, který vám momentálně vyhovuje. Sledujte aktuality nebo rozvrh. Doufám, že se dostaneme i ven, pod širé nebe. Počasí nám zatím bohužel moc nepřeje, zato přírodě je vody tuze potřeba. Takže, uvidíme :-)

 

Stále je také možnost domluvit si soukromou lekci s individuálním přístupem, se 100% pozorností vůči vám. Soukromé lekce jsou koncipovány na míru, dle vašeho záměru, anamnézy, životního stylu - po předchozí konzultaci. Počet účastníků 1 + lektor. 

CENA: soukromá lekce 600 Kč/60 min, 900 Kč/90 min

 

Od 1.7. - 31.8. bude prázdninový rozvrh. Od září do prosince 2020 kurz. 

Náhrada lekcí kurzu 1-3/2020 (za lekce, které se nekonaly díky vládnímu nařízení) je možná na kterékoliv lekci od 15.5. do konce srpna 2020. 

Lekce budu postupně jednotlivě přidávat s tím, že koordinuji soukromé lekce s veřejnými. Od 25.5. už by měly probíhat všechny lekce v časech, které byly v době před nouzovým stavem. 

Prosím o shovívavost v omezeném počtu lekcí, chápejte prosím tento stav jako dočasný. 

Moc, moc se na vás těším, vaše Marta