Jste zde

Zpráva s varováním

Pozn.: Kapacita je naplněna. Přihlaste své dítě jako náhradníka.

Jóga pro náctileté

Poznámka: 

Platba kurzu prosím pouze v hotovosti ve studiu. Děkuji.

Termín: 

18. září 2019 - 31.1.2020

Kdy: 

středa 16.30 - 17.30

Kde: 

Studio Martajóga

Lektor: 

Marta

Cena: 

1960 Kč/dítě

Rezervace: 

E-mailová adresa k teto rezervaci
Kolik míst chcete zamluvit? Počet volných míst: -1. Z toho můžete rezervovat maximálně -1.
K

Začínáme 18. září 2019.

Jóga pro náctileté je velmi vhodným, kompenzačním způsobem pohybu.
 
Na lekcích se chlapci a dívky naučí vnímat a přijímat své dospívající tělo, které v tomto období zažívá změny jak fyzické, tak hormonální a psychické. Pravidelné cvičení jógy pomáhá mladým lidem vštípit pozitivní vnímání sebe sama a učí je být sebevědomými a pozitivními vůči sobě i vůči okolí. Jóga je naučí správně dýchat a lépe tak zpracovat stres ve škole i zvládnout nároky, které jsou na dospívající stále více kladeny při dnešní orientaci na výkon. S rostoucím tlakem okolí jsou náctiletí často oběťmi úzkostných poruch – jsem taková/ý, nebo maková/ý, nemám nejnovější iTohle nebo iTamto, mám příliš mnoho pupínků, nejsem dostatečně hezká/ý... Díky józe dostanou příležitost si uvědomit, že to podstatné tkví jinde – v rovnováze a spokojenosti těla i ducha.
 
Prostřednictvím pravidelného cvičení jógy se mladí naučí vyrovnat se s požadavky a situacemi, které život přináší. Jóga vzbuzuje vnitřní klid, který umožňuje, aby dospívající činili jasná a přesná rozhodnutí.
 
Budeme hledat rovnováhu, budeme hledat pevné základy sebe samých, budeme se napřimovat, hledat optimální držení těla, budeme pilně pracovat na jógových technikách, budeme rozvíjet koncentraci a budeme si povídat, vysvětlovat, vzájemně se respektovat... A budeme si také hrát :-) a na konci každé lekce řízeně relaxovat.
 
Lekce jógy pro náctileté jsou určeny holkám i klukům ve věku od 11 do 15 let.