Jste zde

Jóga víkend na Gruntě

W

Zveme vás na tradiční prodloužený víkend (v pátek je státní svátek) s jógou a praktickými návody na spokojené žití. Již posedmé se těšíme na usedlost ve Východních Čechách, kterou si zamilujete, tak jako my. 

UBYTOVÁNÍ: 

Prostorný grunt ze 17. století, který majitelé citlivě a s láskou rekonstruovali v sobě spojuje kouzlo dávných časů s dnešním komfortem s novým originálním zařízením z masivu. Skrývá také krásný, vymeditovaný sál s dřevěnou podlahou, členitým stropem a kamny. V horním patře hlavního domu se nachází ložnice pro 10 osob + visuté hnízdečko pro 2 osoby. Zde se nachází jídelna a kuchyň. V přízemí se nachází druhá ložnice pro 6 osob. Spaní je tedy komunitní = jsme si blíž. 

Od letošního dubna je v nabídce ubytování meditační domek, nová mobilní dřevostavba v zahradě - originální projekt alternativního a šetrného bydlení plný světla a přírodních mteriálů. Je určen pro 5 osob a prostor je možné rozdělit posuvnou stěnou na menší (1 osoba + přistýlka) a větší (2 osoby + přistýlka) ložnici. Příplatek 700 Kč, v případě zájmu o toto ubytování uveďte požadavek do poznámky při rezervaci. 

Venkovní prostory mají zahrady, čajovnu, dvůr a různá zákoutí s lavičkami, sofa a hamakami a výhledy do krajiny.   

Foto z posledního Gruntu ZDE 

 

STRAVA: 

Domácí, excelentně vegetariánská, plná penze, připravená s místních bio surovin. Majitelé pečou vlastní chléb, vyrábějí kozí sýr, který si můžete po domluvě koupit. V sobotu se chystáme péct ve venkovní peci pizzu. 

 

PROGRAM:

Spolu se Zlatkou Koštejnovou jsme pro vás připravily program plný jógy a sebepoznání, který je vhodný pro začátečnice i pokročilé. 

Marta Kuglerová - 7x pranayama, znovuobnovující jóga, meditace

Mgr. Zlata Koštejnová  - zkušená lektorka v oblasti práce se stresem a seberegulací - 4x teorie a praxe - Spokojenost/spokojená v těle, spokojenost/spokojená v životě, meditace, ÓM reset

Jak v józe, tak i v životě se setkáváme s výzvami, které je potřeba zvládnout. Aby se nám zvládal život lépe, abychom si dokázali opravdu vychutnat chvíle klidu a  také se dokázali uvolnit se i v těch náročnějších okamžicích, je určitě dobré cvičit jógu :-) A když k tomu ještě přidáme meditace a vědomí toho, co nám v životě pomáhá, tak se nemusíme žádné výzvy bát.

Budeme objevovat novými cestami, co nám dělá dobře, naučíme se říkat NE v okamžicích, kdy je dobré takové NE říct. Uvědomíme si rozdíl mezi očekáváním a realitou, rozpoznáme, co je skutečně potřebné a nutné, a o čem si pouze myslíme, že to tak je.

Naučíme se pracovat s časem, s imaginací, s tělesnými vjemy a naučíme se, jak se opečovávat, aby nám bylo v životě co nejlépe.

 

Kde: 

Lozice u Vysokého Mýta

Doprava: 

Vlastní (je možno domluvit dopravu jako spolucestující)

Kdy: 

čt 27. 9. 2018 (19.00) - ne 30. 9. 2018 (12.00)

Cena: 

3400 Kč/osoba; příplatek za meditační domek 700 Kč

Platební podmínky: 

Platbu zálohy ve výši 2.000,-- Kč (nebo celé částky 3.400 Kč) prosím proveďte do 5 pracovních dnů od rezervace, v hotovosti ve studiu nebo na účet. Doplatek bude uhrazen na místě. 

Kč: 2.000,- záloha (3.400,- Kč celková částka)
Č.ú.: 2500725517/2010
VS: 27918
Zpráva pro příjemce: příjmení

Storno podmínky: 

Storno poplatek 14-21 dní před akcí ve výši 15% z ceny, 7-14 dní před akcí ve výši 50% z ceny , 0-7 dní před akcí ve výši 100% z ceny. Výměna osob je možná kdykoliv. Registrací souhlasíte se storno podmínkami.

Rezervace: 

E-mailová adresa k teto rezervaci
Kolik míst chcete zamluvit? Počet volných míst: 10. Z toho se může rezervovat maximalně 3.