Jste zde

Jóga víkend na Gruntě

W

Zveme vás na tradiční prodloužený víkend s jógou (čtvrtek - neděle, na pátek je třeba si vzít dovolenou), plný praktických vhledů a nástrojů, jak zvládnout běžné i náročné situace v životě s nadhledem a v pohodě. Již poosmé se těšíme na usedlost ve Východních Čechách, kterou si zamilujete stejně, jako my. 

TÉMA: Najdi štěstí ve svém těle!

PROGRAM:

Spolu se Zlatkou Koštejnovou jsme pro vás připravily program plný jógy a sebepoznání, který je vhodný pro začátečnice i pokročilé. 

Marta Kuglerová - 7x pranayama, znovuobnovující jóga, meditace

Mgr. Zlata Koštejnová  - zkušená lektorka v oblasti práce se stresem a seberegulací - 4x teorie a praxe - Najdi štěstí ve svém těle, meditace, ÓM reset. Dotkneme se tématu hranic, zdrojů, sebepéče a seberegulace, a to vše s laskavostí a humorem... Protože štěstí nám v životě nezajistí nikdo jiný, než my sami. 

 

UBYTOVÁNÍ: 

Prostorný grunt ze 17. století, který majitelé - Denisa a Vladimír citlivě a s láskou rekonstruovali, v sobě spojuje kouzlo dávných časů s dnešním komfortem s novým originálním zařízením z masivu. Skrývá také krásný, vymeditovaný sál s dřevěnou podlahou, členitým stropem a kamny. V I. patře útulná ložnice, v přízemí se nachází druhá ložnice.  

Od loňského roku je v nabídce ubytování meditační domek, nová mobilní dřevostavba v zahradě - originální projekt alternativního a šetrného bydlení plný světla a přírodních mteriálů. Je určen pro 5 osob a prostor je možné rozdělit posuvnou stěnou na menší (1 osoba + přistýlka) a větší (2 osoby + přistýlka) ložnici. Příplatek 700 Kč, v případě zájmu o toto ubytování uveďte požadavek do poznámky při rezervaci. 

Venkovní prostory mají zahrady, čajovnu, dvůr a různá zákoutí s lavičkami, sofa a hamakami a výhledy do krajiny.   

Foto z minulých víkendů na Gruntě ZDE 

 

STRAVA: 

Domácí, excelentně vegetariánská, plná penze, připravená s místních bio surovin. Majitelé pečou vlastní chléb, vyrábějí kozí sýr, který si můžete po domluvě koupit. V sobotu (dle počasí a momentálních podmínek) se chystáme péct ve venkovní peci pizzu. 

Lektor: 

Marta

Kde: 

Lozice u Vysokého Mýta

Doprava: 

Vlastní (je možno domluvit dopravu jako spolucestující)

Kdy: 

čt 3. 10. 2019 (19.00) - ne 6. 10. 2019 (12.00)

Cena: 

3600 Kč/osoba; záloha 2.000 Kč do 5ti dnů od rezervace

Platební podmínky: 

Platbu zálohy ve výši 2.000,-- Kč (nebo celé částky 3.600 Kč) prosím proveďte do 5 pracovních dnů od rezervace, v hotovosti ve studiu nebo na účet. Doplatek bude uhrazen na místě. Platební údaje obdržíte mailem obratem po rezervaci.

Storno podmínky: 

Storno poplatek 14-21 dní před akcí ve výši 15% z ceny, 7-14 dní před akcí ve výši 50% z ceny, 0-7 dní před akcí ve výši 100% z ceny. Výměna osob je možná kdykoliv. Registrací souhlasíte se storno podmínkami.

Rezervace: 

E-mailová adresa k teto rezervaci
Kolik míst chcete zamluvit? Počet volných míst: 14. Z toho můžete rezervovat maximálně 2.