Jste zde

Kundalini jóga s Hudson Leick

W

Kundalini je jóga velmi silné transformace. Kombinuje protahování, meditaci, očistné dýchací techniky i mantry. Posiluje náš nervový systém a ovlivňuje i žlázový systém. Cílem našeho workshopu bude probudit plný potenciál lidského vědomí v každé(m) z vás.

„Pro mě je zážitek sledovat někoho, kdo je ochotný překročit svoji komfortní zónu. Rozhodnout se zkusit jógu, vstoupit do místnosti a hluboce dýchat, možná vůbec poprvé ve svém životě. A začít se hýbat… Vím, že jóga funguje. Naučila mě mít se ráda. A chtěla bych, abyste to dokázali i vy,“ vzkazuje Hudson.

Hudson Leick se józe věnuje od roku 1993 a od roku 1997 ji vyučuje po celém světě. Specializuje se na Hatha, Kundalini a Ashtanga jógu a jejich kombinaci. Svoje zkušenosti prohlubuje v Indii, kam pravidelně cestuje do ášramu za indickou duchovní učitelkou Ammou, a jejími učiteli jógy byli mj. Max Strom, Bryan Kest, Steve Ross nebo Ana Forrest. 

Workshop bude tlumočen do češtiny. Akce není omezená věkem ani váhou. Všichni jsou vítáni.

Kde: 

studio martajóga

Kdy: 

po 1. 4. 2019 (17.00 - 19.00)

Cena: 

700 Kč

Platební podmínky: 

Přihlášení bude platné až po zaplacení. Platbu celé částky prosím proveďte do 5 dnů v hotovosti ve studiu, případně volejte, pište - tel. 602 10 22 33

Storno podmínky: 

Storno poplatek 7-14 dní před akcí ve výši 50% z ceny, 0-7 dní před akcí ve výši 100% z ceny. Výměna osob je možná kdykoliv. Rezervací souhlasíte se storno podmínkami.

Rezervace: 

E-mailová adresa k teto rezervaci
Kolik míst chcete zamluvit? Počet volných míst: 5. Z toho můžete rezervovat maximálně 3.