Jste zde

Kurz online 1-3/21

Vážení zájemci o jógu, 

jelikož je situace jaká je, jediná možnost jak zůstat ve spojení, jak sdílet a udržovat společnou kontinuální jógovou praxi a následně mít se vůbec kam vrátit, je nátáčet pro vás lekce online. Jsem neskutečně šťastná a vděčná, že mám podporu některých z vás a díky tomu, že jste se do online kurzu přihlásili nebo se chystáte, mám šanci zvládnout a udržet studio při životě.  

Je zde tedy pro nově příchozí příležitost přihlásit se do kurzu online, podpořit tak studio a prokousávat se svými vlastními úskalími a jistým diskomfortem, který někteří z nás zažíváme když cvičime doma s rodinou a zvířaty za zády. Pojďme si nastavit hranice, udělejme si z tohoto rituál, najděme si čas tolik potřebný pro sebe. Ponořme se do klidu...využijme této příležitosti...napojit se na sebe. 

Každý pátek dostanete mailem video lekci, která bude dostupná po celou dobu kurzu, tedy do konce března. Jakmile bude možné se do studia vrátit, plynule přejdeme v osobní setkávání v jedinečné atmosféře Studia Martajóga. Velmi se na tento čas těším.

V současné době je kurz dostupný se slevou. Chcete-li si některou z lekcí vyzkoušet, neváhejte mi napsat. 

Plná cena 1560 Kč

CENA po slevě 1170 Kč | 13 lekcí