Jste zde

Kurz online 4-6/21

K

Vážení zájemci o jógu, 

bohužel zatím stále trvá situace, kdy možnost jak zůstat ve spojení, jak sdílet a udržovat společnou kontinuální jógovou praxi a následně mít se vůbec kam vrátit, je pokračovat v natáčení lekcí online. Jsem neskutečně šťastná a vděčná, že mám podporu některých z vás a díky tomu, že jste se do online kurzu přihlásili nebo se chystáte, mám šanci nadále udržet studio při životě.  

Máte opět příležitost přihlásit se do kurzu online, podpořit tak studio a prokousávat se svými vlastními úskalími a jistým diskomfortem, který někteří z nás zažíváme když cvičime doma s rodinou a zvířaty za zády. Pojďme si nastavit hranice, udělejme si z tohoto rituál, najděme si čas tolik potřebný pro sebe. Ponořme se do klidu...využijme této příležitosti...napojit se na sebe. 

Každý pátek dostanete mailem video lekci, která bude dostupná po celou dobu kurzu, tedy minimálně do konce června. Jakmile bude možné se do studia vrátit, plynule přejdeme v osobní setkávání v jedinečné atmosféře Studia Martajóga. Velmi se na tento čas těším.

Lekce budou obsahovat: 

• sestavy • terapeutické sestavy s konkrétním zaměřením • možnost konzultace • bonusová videa •

V současné době je kurz dostupný se slevou. Chcete-li si některou z lekcí vyzkoušet, neváhejte mi napsat. 

Srdečně vám děkuji za podporu a sdílení. Namasté

Vaše Marta 

Plná cena 1320 Kč

CENA po slevě 990 Kč | 11 lekcí + bonusová videa

R e z e r v a c e   n í ž e : 

Termíny kurzu

duben - červen 2021
Rezervujte
Rezervace: Otevřeno

Termíny lekcí

Žádné nadcházející termíny