Jste zde

Nová online lekce | podpora iniciativy Klik za fair play

Milí jogoví přátelé, 

vánoce klepou na dveře a možná je poukaz jako dárek pod stromeček to pravé, co potěší vás nebo vaše bližší, nejbližší. Neváhejte mne kontaktovat.

 

Nová online lekce jógy pro vás. Pokud nepřistál link ve Tvé mailové schránce, napiš.  

 

Chtěla jsem poprosit ty z vás, kterým není lhostejné co se děje v oblasti pohybových aktivit - přidejte se k občanské iniciativě KLIK ZA FAIR PLAY  – podpořte otevření sportovišť a jógových studií.

Naše studio zůstává zavřené, ale vy můžete tuto akci podpořit během tohoto víkendu svým libovolným počtem „kliků“ od 1 do 99 (není to jen ten click na klávesnici či myši vašeho PC nebo displeje telefonu. Klik je hlavně pro sportovce jedním ze základních cviků – v józe je to chaturanga).

Iniciativa KLIK ZA FAIR PLAY, vznikla na základě nesouhlasu s provedenými opatřeními ve sportovním sektoru. Opakovaně je znemožněna drtivá většina sportovních aktivit, a to nejen rekreačních, ale rovněž výkonnostních a vrcholových. Sportovní sektor je zatlačen do krizové situace, ze které nám vláda ČR nedává na výběr a dlouhodobě náš sektor vystavuje zničujícímu efektu.

Pokud souzníte, prosím také podepište, případně sdílejte Petice za otevření sportovišť.

"...Dle dostupných studií se v prostředí fitness center a tělocvičen onemocnění covid-19 prakticky nešíří a výskyt byl zaznamenán minimální - pod 1 %. Například za období epidemie od poloviny března do poloviny října je dle dat dostupných na stránkách Ústavu zdravotnických informací a statistiky ČR (ÚZIS) evidováno pouze 23 osob, které se nakazili právě ve fitness centrech.

Tuto výzvu činíme jako klienti vnitřních i venkovních sportovišť, kteří jsou zvyklí na pravidelnou pohybovou aktivitu, díky které se udržujeme ve zdraví a pravidelným pohybem posilujeme svou obranyschopnost i psychickou odolnost..."

Ještě jedna důležitá věc, rozumím tomu, že mnozí tuto situaci vidíte jinak, plně to respektuji.

S láskou vaše Marta