Jste zde

NOVÉ KURZY od září • POSLEDNÍ MÍSTA

Od září do prosince otevírám kurzy včetně nového kurzu pro úplné začátečníky. 

ÚTERÝ 

9.00 h Ranní jóga  REZERVACE  Kurz je naplněn. Přihlaste se jako náhradník a jako náhradník můžete být během kurzu osloven/a, když někdo z kurzistů nemůže na lekci přijít. 

12.00 h Terapeutická jóga 55+ REZERVACE  Kurz je naplněn. Přihlaste se jako náhradník a jako náhradník můžete být během kurzu osloven/a, když někdo z kurzistů nemůže na lekci přijít.

16.30 h Jóga pro úplné začátečníky REZERVACE  Kurz je naplněn. Přihlaste se jako náhradník a jako náhradník můžete být během kurzu osloven/a, když někdo z kurzistů nemůže na lekci přijít. 

18.30 h Jóga pro pokročilé REZERVACE  Kurz je naplněn. Přihlaste se jako náhradník a jako náhradník můžete být během kurzu osloven/a, když někdo z kurzistů nemůže na lekci přijít. 

 

STŘEDA

16.30 h Jóga pro náctileté REZERVACE - Kurz je naplněn. Přihlaste své dítě jako náhradníka.

18.00 h Jóga pro začátečníky REZERVACE Kurz je naplněn. Přihlaste se jako náhradník a jako náhradník můžete být během kurzu osloven/a, když někdo z kurzistů nemůže na lekci přijít. 

 

PÁTEK

12.00 h Terapie pro bolavá záda REZERVACE Kurz je naplněn. Přihlaste se jako náhradník a jako náhradník můžete být během kurzu osloven/a, když někdo z kurzistů nemůže na lekci přijít. 

16.30 h Jóga pro začátečníky REZERVACE Kurz je naplněn. Přihlaste se jako náhradník a jako náhradník můžete být během kurzu osloven/a, když někdo z kurzistů nemůže na lekci přijít. 

18.30 h Jóga pro pokročilé REZERVACE  - Kurz je naplněn. Přihlaste se jako náhradník a jako náhradník můžete být během kurzu osloven/a, když někdo z kurzistů nemůže na lekci přijít

 

 

Těším se na Vás

Marta