Jste zde

Nové video na týden od 20.11 - 27.11. - Pozdrav slunci v detailu

Molí jogíni, 

mám pro vás nové video - Pozdrav slunci v detailu. Nejsi-li v kurzu, napiš si o link přes kontakt nebo jakkoliv jinak, ať dostaneš bližší info.

Cena: 120 Kč/jedna lekce. 

Děkuji vám za pozitivní ohlasy, které od vás dostávám. Moc si toho vážím.

"...no a já ostuda jsem vůbec nepoděkovala a to jsem z něj tu byla nadšená jak malá holka. Omlouvám se a moc dekuji, jsi úžasná. A video je tak uklidňující, ze jsem pak krásně usnula..."

"...dnes jsem si zacvičila podle Tvého videa, podmínky bojové, místo bloku Bible, do uší mi hučelo akvárko, ale i tak to nemělo chybu a cítím se parádně. Už se těším na další video..."

"...děkuji moc za video, krásně jsem si zacvičila..."

"...cvičení bylo velmi příjemné a už se těším na další lekci..."

"...lehce jsem teď jukla na videjko a je to super!!!..."

"...opět skvělé cvičení:-) Moc dík!"

"...díky za videa, minule jsem nemohla v noci spát, hlavou mi probíhaly různé myšlenky............. a tak jsem si s tebou k ránu zacvičila a bylo lépe....."

"...Tý jo, to byla fuška. Šary vary s prknem na straně a spojování rukou za zády, když napůl sedíme, musíš ještě někdy zařadit, až zase budeme ve studiu, abys nás (mě) obešla a napravila, trochu jsem s tím bojovala :-)"

"...toto cvičení jsem stihla tak tak :-) Jsem za to moc ráda, jelikož mi je díky Tobě krásně na duši :-)"

"...moc ti děkuji, je mi při cvičení i po něm hnedle o level lépe po těle i po duši :)"

"...dekuji za Tvoje bajecne online lekce!"

"...děkuji za zasílané lekce.I když se mi stýská po reálné atmosféře studia, videa jsou skvělá, chválím, co stojí za pochvalu, díky za ně. Zacvičím si třeba i víckrát."

"...Já i naše Eny moc děkujeme za krásná videa, cvičí se podle nich moc dobře. Eny bohužel zařazuje i některé nové prvky, které na videu nejsou - oblíznutí mého obličeje v šavásáně (je to vskutku smrtelný dech, tak jsme aspoň konečně zlepšili péči o její chrup)), drcání do mé položené ruky, pokládání tenisáku na mé končetiny, prostrčení celé hlavy mezi má lýtka v poloze pes tváří dolu a minule dokonce nová poloha "celý pes na mém břiše"! Tak snad jí to odpustíš! Příště ji zase vyženu ven!

Děkuji, děkuji, děkuji všem za podporu, vaše Marta