Jste zde

Okusme ásany skrze dech s Daliborem Štědronským • TERMÍN POSUNUTÝ

W

Cílem semináře bude uvědomit si význam dýchání při cvičení jógových ásan. Primárně se za tím účelem zaměříme na zvědomění procesu dýchání, nacvičíme "dokonalý" výdech a zkusíme skrze několik technik zvědomit břišní stěnu, která je nezbytným spolučinitelem přirozeného dýchání.

Vyzkoušíme, jak dech ovlivňuje držení těla a naopak jak pozice těla ovlivňuje dýchání. Budeme hledat, jak zapojovat pánevní dno a jak skrz něj ovlivnit proces dýchání. Podíváme se na techniku dechu v ásanách a to zejména předklonových, které jsou pro nácvik vědomého, kontrolovaného dýchání nejsnazší a zároveň z hlediska zdravotního přínosu nejdůležitější.

Společně pak budeme zkoumat, co je to skutečné uvolnění beder a co „iluzorní uvolnění“.

Výsledkem našeho snažení by mohlo být nahlédnutí na dýchání jako na součást ásan, která je vytváří a nikoliv komplikuje :)

Těší se na vás Dalibor 

 

 

Kde: 

Studio Martajóga

Kdy: 

so 2. 5. 2020 (09.00 - 13.00)

Cena: 

900 Kč

Platební podmínky: 

Platbu můžete provést v hotovosti na některé z lekcí nebo převodem.  Platební info obdržíte mailem obratem, po rezervaci místa.  

Storno podmínky: 

Storno poplatek 14-30 dní před akcí ve výši 15% z ceny, 7-14 dní před akcí ve výši 50% z ceny , 0-7 dní před akcí ve výši 100% z ceny. Výměna osob je možná kdykoliv. Registrací souhlasíte se storno podmínkami.

Rezervace: 

E-mailová adresa k teto rezervaci
Kolik míst chcete zamluvit? Počet volných míst: 11. Z toho můžete rezervovat maximálně 3.