Jste zde

Studio od 3.12. bohužel zatím zůstává v online režimu...čti info dále + nová hodinová lekce od 11.-18.12.

Moje milé jogínky, jogíni,

bohužel studio zůstává v online režimu pro všechny skupinové lekce. 

Dle nového vládního usnesení, které platí od 3. do 12. prosince je sice možno otevřít částečně studio, ale podmínkou je cvičení v rouškách. Bohužel toto rozhodnutí není slučitelné se zdravím ani se zdravým rozumem. Pro kvalitní pohyb je třeba kvalitní dýchání, kdy jóga je na dechu založená. 

Z odborného pohledu je zde také základní pravidlo fyziologie dýchání, tedy že při zvýšené pohybové aktivitě se na horních dýchacích cestách vytváří hlen, který zabraňuje průniku cizorodých látek do organismu. Je to základní imunitní obrana, kterou si příroda vytvořila sama. Tento přirozený hlen pak působí jako pomyslná rouška pro všechny přítomné cvičící osoby. 

Sportovat bez roušky ve vnitřních prostorech mohou pouze profesionální sportovci.

Jakmile se další vládní opatření uvolní, dostanete mail s informacemi.

Přátelé, vydržme...❤️

Marta 

...a k t u a l i z o v á n o

Milí jogínští přátelé,

mám pro vás nové video Jóga v hodinové verzi. Nejsi-li v kurzu, napiš si o link přes kontakt nebo jakkoliv jinak, ať dostaneš bližší info. 

Děkuji vám za pozitivní ohlasy, které od vás dostávám. Moc si toho vážím.

"...no a já ostuda jsem vůbec nepoděkovala a to jsem z něj tu byla nadšená jak malá holka. Omlouvám se a moc dekuji, jsi úžasná. A video je tak uklidňující, ze jsem pak krásně usnula..."

"...dnes jsem si zacvičila podle Tvého videa, podmínky bojové, místo bloku Bible, do uší mi hučelo akvárko, ale i tak to nemělo chybu a cítím se parádně. Už se těším na další video..."

"...děkuji moc za video, krásně jsem si zacvičila..."

"...cvičení bylo velmi příjemné a už se těším na další lekci..."

"...lehce jsem teď jukla na videjko a je to super!!!..."

"...opět skvělé cvičení:-) Moc dík!"

"...díky za videa, minule jsem nemohla v noci spát, hlavou mi probíhaly různé myšlenky............. a tak jsem si s tebou k ránu zacvičila a bylo lépe....."

"...Tý jo, to byla fuška. Šary vary s prknem na straně a spojování rukou za zády, když napůl sedíme, musíš ještě někdy zařadit, až zase budeme ve studiu, abys nás (mě) obešla a napravila, trochu jsem s tím bojovala :-)"

"...toto cvičení jsem stihla tak tak :-) Jsem za to moc ráda, jelikož mi je díky Tobě krásně na duši :-)"

"...moc ti děkuji, je mi při cvičení i po něm hnedle o level lépe po těle i po duši :)"

"...dekuji za Tvoje bajecne online lekce!"

"...děkuji za zasílané lekce.I když se mi stýská po reálné atmosféře studia, videa jsou skvělá, chválím, co stojí za pochvalu, díky za ně. Zacvičím si třeba i víckrát."

"...Já i naše Eny moc děkujeme za krásná videa, cvičí se podle nich moc dobře. Eny bohužel zařazuje i některé nové prvky, které na videu nejsou - oblíznutí mého obličeje v šavásáně (je to vskutku smrtelný dech, tak jsme aspoň konečně zlepšili péči o její chrup)), drcání do mé položené ruky, pokládání tenisáku na mé končetiny, prostrčení celé hlavy mezi má lýtka v poloze pes tváří dolu a minule dokonce nová poloha "celý pes na mém břiše"! Tak snad jí to odpustíš! Příště ji zase vyženu ven!

Děkuji, děkuji, děkuji všem za podporu, vaše Marta