Jste zde

Zpráva s varováním

Pozn.: Kapacita je naplněna. Přihlaste se jako náhradník.

Unikátní workshop s Hudson Leick

W

Jogíni ze širokého okolí, buďte na pozoru, v říjnu k nám do studia dorazí americká cvičitelka jógy Hudson Leick – dříve byla herečka, teď ale naplno vyučuje jógu. Jógu cvičí více než dvacet let a vyučuje jí po celém světě, má originální přístup, specializuje se na Hatha, Kundalini a Ashtanga jógu. 

Jste srdečně zváni na workshop.

Naučte se správně pracovat se svým tělem i dechem, a propojit tak vaši fyzickou a psychickou stránku. Zkuste na chvíli opustit stres každodenního života.

„Pro mě je zážitek sledovat někoho, kdo je ochotný překročit svoji komfortní zónu. Rozhodnout se zkusit jógu, vstoupit do místnosti a hluboce dýchat, možná vůbec poprvé ve svém životě. A začít se hýbat… Jóga mě naučila mít se ráda. A chtěla bych, abyste to dokázali i vy,“ vzkazuje Hudson.

Workshop bude tlumočen do češtiny. Není třeba mít zkušenosti s jógou, akce není omezená ani věkem či váhou. Všichni jsou vítáni.

 

Často kladené otázky

Nikdy jsem nedělal/a jógu, nevadí to? Vůbec. Workshop je koncipován pro všechny úrovně, tedy i pro úplné začátečníky. Hudson pomůže každému jednotlivci a seminář upraví podle potřeby účastníků.

Co si mám s sebou vzít? Vezměte si ručník, volné oblečení a případně i svoji oblíbenou podložku na cvičení, pokud máte. Ve studiu jsou však k dispozici.

 

O Hudson

"Jsem nadšená, že můžu učit. Miluju pocit, když jsem ve stejné místnosti s lidmi, kteří chtějí překonat své stereotypy. 
V józe se člověk učí poddat se. Ano, hýbeme a zpevňujeme se, ale ve svém jádru se musíme podvolit sami sobě. Tomu, co právě děláme a kde se nacházíme.
Pochopila jsem, že můj čas na tomto světě je omezený. A pokud jsem já cvičením vyléčila svoje rány na duši, cítím potřebu předat tuhle zkušenost dál. Vím, že jóga funguje. Změnila mě. Viděla jsem, jak mění ostatní, a věřím tomu, že každým pohybem i každým dechem se můžeme posouvat dál. Sama to na sobě vidím. 
Pokud s tím, co píšu, souzníte, moc ráda vás všechny uvidím na svém semináři."
S láskou, Hudson

Podívejte se na video s Hudson ZDE

 

Kde: 

Studio Martajóga

Kdy: 

čt 25. 10. 2018 (17.00 - 19.30)

Cena: 

700 Kč │ pro lektory jógy sleva 50%

Platební podmínky: 

Přihlášení bude platné až po zaplacení. Platbu celé částky prosím proveďte do 5 dnů v hotovosti ve studiu, případně volejte, pište - tel. 602 10 22 33

Storno podmínky: 

Storno poplatek 7-14 dní před akcí ve výši 50% z ceny, 0-7 dní před akcí ve výši 100% z ceny. Výměna osob je možná kdykoliv. Rezervací souhlasíte se storno podmínkami.

Rezervace: 

E-mailová adresa k teto rezervaci
Kolik míst chcete zamluvit? Počet volných míst: 0. Z toho můžete rezervovat maximálně 0.