Jste zde

NOVÉ KURZY 4-6/24

aktualizováno 29.3. 
Od dubna do června otevírám tyto kurzy: 

ÚTERÝ 

9.00 h Ranní jóga REZERVACE - Kurz je naplněn. Přihlaste se jako náhradník a uveďte do poznámky, zda-li chcete být náhradník na celý kurz nebo na jednotlivé lekce. Pokud někdo nebude moct na lekci/kurz přijít, ozve se vám. 

12.00 h Terapeutická jóga 60+ REZERVACE Kurz je naplněn. Přihlaste se jako náhradník a uveďte do poznámky, zda-li chcete být náhradník na celý kurz nebo na jednotlivé lekce. Pokud někdo nebude moct na lekci/kurz přijít, ozve se vám. 

16.30 h Jóga pro úplné začátečníky REZERVACE - Kurz je naplněn. Přihlaste se jako náhradník a uveďte do poznámky, zda-li chcete být náhradník na celý kurz nebo na jednotlivé lekce. Pokud někdo nebude moct na lekci/kurz přijít, ozve se vám. 

18.30 h Jóga pro pokročilé REZERVACE Kurz je naplněn. Přihlaste se jako náhradník a uveďte do poznámky, zda-li chcete být náhradník na celý kurz nebo na jednotlivé lekce. Pokud někdo nebude moct na lekci/kurz přijít, ozve se vám.

 

STŘEDA

16.30 h Jóga pro náctileté 12-17 let - REZERVACE

18.00 h Jóga pro začátečníky REZERVACE Kurz je naplněn. Přihlaste se jako náhradník a uveďte do poznámky, zda-li chcete být náhradník na celý kurz nebo na jednotlivé lekce. Pokud někdo nebude moct na lekci/kurz přijít, ozve se vám. 

 

PÁTEK

12.00 h Terapie pro bolavá záda REZERVACE  Kurz je naplněn. Přihlaste se jako náhradník a uveďte do poznámky, zda-li chcete být náhradník na celý kurz nebo na jednotlivé lekce. Pokud někdo nebude moct na lekci/kurz přijít, ozve se vám.

16.30 h Jóga pro začátečníky REZERVACE Kurz je naplněn. Přihlaste se jako náhradník a uveďte do poznámky, zda-li chcete být náhradník na celý kurz nebo na jednotlivé lekce. Pokud někdo nebude moct na lekci/kurz přijít, ozve se vám.

18.30 h Jóga pro pokročilé  REZERVACE Kurz je naplněn. Přihlaste se jako náhradník a uveďte do poznámky, zda-li chcete být náhradník na celý kurz nebo na jednotlivé lekce. Pokud někdo nebude moct na lekci/kurz přijít, ozve se vám. 

 

Těším se na Vás

Marta