Jste zde

NOVÉ KURZY 1-3/2023

aktualizováno 11.1.2023

Od ledna do března otevírám kurzy: 

ÚTERÝ 

9.00 h Ranní jóga REZERVACE Kurz je naplněn. Přihlaste se jako náhradník a uveďte do poznámky, zda-li chcete být náhradník na kurz nebo na jednotlivé lekce. Pokud někdo nebude moct na lekci/kurz přijít, ozve se vám.  

12.00 h Terapeutická jóga 60+ REZERVACE Kurz je naplněn. Přihlaste se jako náhradník a uveďte do poznámky, zda-li chcete být náhradník na kurz nebo na jednotlivé lekce. Pokud někdo nebude moct na lekci/kurz přijít, ozve se vám. 

16.30 h Jóga pro úplné začátečníky REZERVACE Kurz je naplněn. Přihlaste se jako náhradník a uveďte do poznámky, zda-li chcete být náhradník na kurz nebo na jednotlivé lekce. Pokud někdo nebude moct na lekci/kurz přijít, ozve se vám. 

18.30 h Jóga pro pokročilé REZERVACE Kurz je naplněn. Přihlaste se jako náhradník a uveďte do poznámky, zda-li chcete být náhradník na kurz nebo na jednotlivé lekce. Pokud někdo nebude moct na lekci/kurz přijít, ozve se vám. 

 

STŘEDA

16.30 h Jóga pro náctileté (kurz bude zveřejněn během ledna, začínáme v únoru)

18.00 h Jóga pro začátečníky REZERVACE Kurz je naplněn. Přihlaste se jako náhradník a uveďte do poznámky, zda-li chcete být náhradník na kurz nebo na jednotlivé lekce. Pokud někdo nebude moct na lekci/kurz přijít, ozve se vám. 

 

PÁTEK

12.00 h Terapie pro bolavá záda REZERVACE Poslední 1 místo.

16.30 h Jóga pro začátečníky REZERVACE Kurz je naplněn. Přihlaste se jako náhradník a uveďte do poznámky, zda-li chcete být náhradník na kurz nebo na jednotlivé lekce. Pokud někdo nebude moct na lekci/kurz přijít, ozve se vám.

18.30 h Jóga pro pokročilé REZERVACE  - Kurz je naplněn. Přihlaste se jako náhradník a uveďte do poznámky, zda-li chcete být náhradník na kurz nebo na jednotlivé lekce. Pokud někdo nebude moct na lekci/kurz přijít, ozve se vám. 

 

 

Těším se na Vás

Marta